Продукція > 3M (TC) > F9469PC-0.47-60
F9469PC-0.47-60 3M (TC)
3m-vhb-adhesive-transfer-tape-f9460pc.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 0.47"X60YD
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 180' (55.0m) 60 yds
Thickness: 0.0090" (9.0 mils, 0.229mm)
Temperature Range: 300°F (149°C) Max
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 0.47" (11.94mm)
Adhesive: Acrylic, 100MP
Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner
Thickness - Adhesive: 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm)
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 0.47"X60YD, Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 180' (55.0m) 60 yds, Thickness: 0.0090" (9.0 mils, 0.229mm), Temperature Range: 300°F (149°C) Max, Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 0.47" (11.94mm), Adhesive: Acrylic, 100MP, Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner, Thickness - Adhesive: 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm).