Продукція > 3M (TC) > F9473PC-0.75-5(2)
F9473PC-0.75-5(2) 3M (TC)
3m-vhb-adhesive-transfer-tape-f9460pc.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 3/4"X5YDS
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 15' (4.6m) 5 yds
Thickness: 0.0140" (14.0 mils, 0.356mm)
Temperature Range: 300°F (149°C) Max
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 0.75" (19.05mm) 3/4"
Adhesive: Acrylic, 100MP
Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner
Thickness - Adhesive: 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 3/4"X5YDS, Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 15' (4.6m) 5 yds, Thickness: 0.0140" (14.0 mils, 0.356mm), Temperature Range: 300°F (149°C) Max, Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 0.75" (19.05mm) 3/4", Adhesive: Acrylic, 100MP, Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner, Thickness - Adhesive: 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm).