F950G337MBAAM1Q
F950G337MBAAM1Q AVX Corporation
f95muse.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 330UF 4V 20% 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 4V 20% 1411 3.5x2.8x1.8mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950G337MBAAM1Q F950G337MBAAM1Q Виробник : AVX f95muse-776247.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 4V 20% 1411 3.5x2.8x1.8mm