F950G337MTAAM1Q
F950G337MTAAM1Q AVX Corporation
f95muse.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 330UF 4V 20% 1210
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 4V 20% 1411 3.5x2.7x1mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950G337MTAAM1Q F950G337MTAAM1Q Виробник : AVX f95muse-776247.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 4V 20% 1411 3.5x2.7x1mm