F950G476KAAAQ2
F950G476KAAAQ2 AVX Corporation
f95.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 47UF 4V 10% 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 4V 10% 1207, 3.2x1.7x1.4mm.
Інші пропозиції F950G476KAAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950G476KAAAQ2 F950G476KAAAQ2 Виробник : AVX f95-776234.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 4V 10% 1207, 3.2x1.7x1.4mm