F950G476KQAAQ2
F950G476KQAAQ2 AVX Corporation
f95.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 47UF 4V 10% 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 47uF 10% 1306.
Інші пропозиції F950G476KQAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950G476KQAAQ2 F950G476KQAAQ2 Виробник : AVX f95-776234.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 47uF 10% 1306