Продукція > KYOCERA AVX > F950G477KBAAM1Q2
F950G477KBAAM1Q2 KYOCERA AVX
f95muse.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CONFORMAL SMALL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 400mOhm @ 100kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 4 V
Написати відгук
Description: CONFORMAL SMALL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 400mOhm @ 100kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Інші пропозиції F950G477KBAAM1Q2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950G477KBAAM1Q2 F950G477KBAAM1Q2 Виробник : KYOCERA AVX F95.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 470uF 4V 10% 1411 3. 5x2.8x1.8mm