F950G686KSAAQ2
F950G686KSAAQ2 AVX Corporation
F95.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 68UF 10% 4V 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 4V 10% 1306 3.2x1.6x1mm.
Інші пропозиції F950G686KSAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950G686KSAAQ2 F950G686KSAAQ2 Виробник : AVX f95-776234.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 4V 10% 1306 3.2x1.6x1mm