Продукція > KYOCERA AVX > F950J107KPAAQ2
F950J107KPAAQ2
F950J107KPAAQ2 KYOCERA AVX
f95muse-3162375.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 100uF 0905 ESR=1.2Ohms 10%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук