Продукція > KYOCERA AVX > F950J107KSAAM1Q2
F950J107KSAAM1Q2
F950J107KSAAM1Q2 Kyocera AVX
f95muse-3162375.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 100uF 1306 ESR= .8Ohms 10%
на замовлення 1023 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONFORMAL SMALL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: S, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950J107KSAAM1Q2 Виробник : KYOCERA AVX f95muse.pdf Description: CONFORMAL SMALL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V