F950J107MSAAM1Q
F950J107MSAAM1Q AVX Corporation
f95muse.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 100UF 6.3V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 100uF 6.3V 20% 1306, 3.2x1.6x1mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950J107MSAAM1Q F950J107MSAAM1Q Виробник : AVX f95muse-776247.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 100uF 6.3V 20% 1306, 3.2x1.6x1mm