Продукція > KYOCERA AVX > F950J476KAAAQ2
F950J476KAAAQ2 KYOCERA AVX
f95muse.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT CONFORMAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT CONFORMAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції F950J476KAAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F950J476KAAAQ2 F950J476KAAAQ2 Виробник : AVX f95-776234.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 47uF 10% 1306
товару немає в наявності
F950J476KAAAQ2 F950J476KAAAQ2 Виробник : KYOCERA AVX F95-3162461.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 47uF 10% 1306