F951A106MPAAQ2 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 10V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 10V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm, Manufacturer Size Code: P, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 10 V.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 20% 0905 ES R= 3 Ohm |
на замовлення 2144 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
| F951A106MPAAQ2 |
на замовлення 5080 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |