F951A686MBAAM1Q
F951A686MBAAM1Q AVX Corporation
f95muse.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 68UF 10V 20% 1411
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 10V 20% 1411, 3.5x2.8x1.8mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951A686MBAAM1Q F951A686MBAAM1Q Виробник : AVX f95muse-776247.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 10V 20% 1411, 3.5x2.8x1.8mm