Продукція > AVX > F951D106MBAAQ2
F951D106MBAAQ2
F951D106MBAAQ2 AVX
f95-776234.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 20V 10% 1411, 3.5x2.8x1.8mm
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F951D106MBAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951D106MBAAQ2 F951D106MBAAQ2 Виробник : AVX Corporation f95.pdf Description: CAP TANT 10UF 20V 20% 1210