F951D685KAAAQ2
F951D685KAAAQ2 AVX Corporation
f95.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 6.8UF 20V 10% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 20V 10% 1207, 3.2x1.7x1.4mm.
Інші пропозиції F951D685KAAAQ2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F951D685KAAAQ2 F951D685KAAAQ2 Виробник : AVX f95-776234.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 20V 10% 1207, 3.2x1.7x1.4mm