F970G107MNC
F970G107MNC AVX Corporation
f97.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 100UF 4V 20% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 100uF 7.3x4.3.
Інші пропозиції F970G107MNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970G107MNC F970G107MNC Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 100uF 7.3x4.3