F970G226MBA
F970G226MBA AVX Corporation
f97.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 22UF 4V 20% 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 22uF 3.2x2.7.
Інші пропозиції F970G226MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970G226MBA F970G226MBA Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 22uF 3.2x2.7