F970G336MCC
F970G336MCC AVX Corporation
f97.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 33UF 4V 20% 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 33uF 6x3.2.
Інші пропозиції F970G336MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970G336MCC F970G336MCC Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 33uF 6x3.2