F970G475MAA
F970G475MAA AVX Corporation
f97.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 4.7UF 4V 20% 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 4.7uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F970G475MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970G475MAA F970G475MAA Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 4.7uF 3.2x1.6