F970G476MCC
F970G476MCC AVX Corporation
f97.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 47UF 4V 20% 2312
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 47uF 6x3.2.
Інші пропозиції F970G476MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970G476MCC F970G476MCC Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 47uF 6x3.2