F970G686MCC
F970G686MCC AVX Corporation
f97.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 68UF 4V 20% 2312
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 68uF 6x3.2.
Інші пропозиції F970G686MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970G686MCC F970G686MCC Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 68uF 6x3.2