F970J106MBA
F970J106MBA KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 6.3V 1411
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.1Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 6.3V 1411, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.1Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Grade: Automotive, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Qualification: AEC-Q200.