Продукція > AVX > F970J156MBAHT3
F970J156MBAHT3
F970J156MBAHT3 AVX
AVX-F97-HT3-1313840.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 22uF 20% 1210 ESR=2Ohm AEC-Q200
на замовлення 1977 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 15UF 20% 6.3V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 135°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 135°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Grade: Automotive, Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F970J156MBAHT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970J156MBAHT3 F970J156MBAHT3 Виробник : KYOCERA AVX AVX-F97-HT3.pdf Description: CAP TANT 15UF 20% 6.3V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 135°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 135°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 6.3 V