F970J157MCC KYOCERA AVX
F97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: NEW SMD PROFESSIONAL PL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEW SMD PROFESSIONAL PL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Grade: Automotive, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F970J157MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970J157MCC Виробник : KYOCERA AVX AVXC_S_A0011956946_1-2538103.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 150uF 2312 20%