F970J226MCA
F970J226MCA AVX Corporation
f97.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 22UF 6.3V 20% 2312
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 22uF 6x3.2.
Інші пропозиції F970J226MCA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970J226MCA F970J226MCA Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 22uF 6x3.2