F970J336MCA
F970J336MCA AVX Corporation
f97.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 33UF 6.3V 20% 2312
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 33uF 6x3.2.
Інші пропозиції F970J336MCA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970J336MCA F970J336MCA Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 33uF 6x3.2