F970J476MNA
F970J476MNA AVX Corporation
f97.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 47UF 6.3V 20% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 47uF 7.3x4.3.
Інші пропозиції F970J476MNA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970J476MNA F970J476MNA Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 47uF 7.3x4.3