F970J686MNA
F970J686MNA AVX Corporation
f97.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 68UF 6.3V 20% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 68uF 7.3x4.3.
Інші пропозиції F970J686MNA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F970J686MNA F970J686MNA Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 68uF 7.3x4.3