Продукція > AVX > F971A107MCC
F971A107MCC
F971A107MCC AVX
f97-776922.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 2312 20% ESR=700mOhms AEC-Q2
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F971A107MCC AVX
Description: CAP TANT 100UF 20% 10V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 10 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F971A107MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971A107MCC F971A107MCC Виробник : KYOCERA AVX F97.pdf Description: CAP TANT 100UF 20% 10V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
F971A107MCC F971A107MCC Виробник : KYOCERA AVX F97-3162643.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 2312 20% E SR=700mOhms AEC-Q2