F971A155MAA
F971A155MAA AVX Corporation
f97.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1.5UF 10V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 1.5uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F971A155MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971A155MAA F971A155MAA Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 1.5uF 3.2x1.6