F971A226MCC
F971A226MCC AVX Corporation
f97.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 22UF 10V 20% 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 22uF 6x3.2.
Інші пропозиції F971A226MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971A226MCC F971A226MCC Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 22uF 6x3.2