F971C226MCC
F971C226MCC KYOCERA AVX
f97.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 22uF 6x3.2
на замовлення 465 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16volts 22uF 6x3.2.
Інші пропозиції F971C226MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971C226MCC F971C226MCC Виробник : AVX f97-776922.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16volts 22uF 6x3.2
на замовлення 500 шт:
F971C226MCC F971C226MCC Виробник : AVX Corporation f97.pdf Description: CAP TANT 22UF 16V 20% 2312