Продукція > KYOCERA AVX > F971C226MNCHT3
F971C226MNCHT3
F971C226MNCHT3 KYOCERA AVX
AVX-F97-HT3.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 20% 16V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive, High Reliability
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 135°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 135°C
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 20% 16V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, High Reliability, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 135°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 135°C, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Grade: Automotive, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 16 V, Qualification: AEC-Q200.