Продукція > KYOCERA AVX > F971D335MBAHT3
F971D335MBAHT3
F971D335MBAHT3 KYOCERA AVX
2614615.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - F971D335MBAHT3 - CAP, TANT, AEC-Q200, 3.3UF, 20V, CASE B
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [3528 Metric]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 3.1ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 3.3µF
Spannung (DC): 20V
Rippelstrom: 166mA
Produktpalette: F97-HT3 Series
Hersteller-Größencode: B
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 135°C
Produktbreite: 2.8mm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 1940 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F971D335MBAHT3 - CAP, TANT, AEC-Q200, 3.3UF, 20V, CASE B, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [3528 Metric], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 3.1ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 3.3µF, Spannung (DC): 20V, Rippelstrom: 166mA, Produktpalette: F97-HT3 Series, Hersteller-Größencode: B, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 135°C, Produktbreite: 2.8mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Інші пропозиції F971D335MBAHT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971D335MBAHT3 F971D335MBAHT3 Виробник : Kyocera AVX AVX_F97_HT3-1313840.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 3.3uF 20% 1210 ESR=3.1Ohm AEC-Q200