Продукція > AVX > F971E475MCCHT3
F971E475MCCHT3
F971E475MCCHT3 AVX
AVX-F97-HT3-1313840.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 4.7uF 20% 2312 ESR=1.8Ohm AEC-Q200
на замовлення 423 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук