Продукція > KYOCERA AVX > F971V155MBAHT3
F971V155MBAHT3
F971V155MBAHT3 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - F971V155MBAHT3 - CAP, TANT, AEC-Q200, 1.5UF, 35V, CASE B
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [3528 Metric]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 4ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1.5µF
Spannung (DC): 35V
Rippelstrom: 146mA
Produktpalette: F97-HT3 Series
Hersteller-Größencode: B
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 135°C
Produktbreite: 2.8mm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 3915 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - F971V155MBAHT3 - CAP, TANT, AEC-Q200, 1.5UF, 35V, CASE B, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [3528 Metric], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 4ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 1.5µF, Spannung (DC): 35V, Rippelstrom: 146mA, Produktpalette: F97-HT3 Series, Hersteller-Größencode: B, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 135°C, Produktbreite: 2.8mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Інші пропозиції F971V155MBAHT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F971V155MBAHT3 F971V155MBAHT3 Виробник : Kyocera AVX AVX_F97_HT3-1313840.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 1.5uF20% 1210 ESR=4Ohm AEC-Q200