F980G107MMA
F980G107MMA KYOCERA AVX
F98.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 20% 4V 0603
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 10Ohm
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 20% 4V 0603, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 10Ohm, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Інші пропозиції F980G107MMA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F980G107MMA F980G107MMA Виробник : Kyocera AVX F98-2887077.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 100uF 0603 ESR=10Ohms 20%