F980J476MSA
F980J476MSA Kyocera AVX
F98-2887077.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 6.3V 20% 0805 2x1.25x0.9mm
на замовлення 7111 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm, Manufacturer Size Code: S, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції F980J476MSA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F980J476MSA F980J476MSA Виробник : KYOCERA AVX F98.pdf Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: S
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V