F981C106MSAAJ6 KYOCERA AVX Components
f98_aj6-3162598.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 10uF 16V S CASE 20%( 2 X 1.25 X 0.8mm) Undertab SMD 2012-09 4 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F981C106MSAAJ6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F981C106MSAAJ6 F981C106MSAAJ6 Виробник : KYOCERA AVX F98_AJ6-3162598.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 10uF 0805 20% ESR=4Ohms AEC-Q200