Продукція > KYOCERA AVX > F981C475MMAAJ6
F981C475MMAAJ6
F981C475MMAAJ6 Kyocera AVX
F98_AJ6-3162598.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 4.7uF 0603 20% ESR=12Ohms AEC-Q200
на замовлення 8149 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Tant Solid 4.7uF 16V M CASE 20%( 1.6 X 0.85 X 0.8mm) Undertab SMD 1608-09 12 Ohm 125°C T/R.
Інші пропозиції F981C475MMAAJ6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F981C475MMAAJ6 Виробник : KYOCERA AVX Components f98_aj6-3162598.pdf Cap Tant Solid 4.7uF 16V M CASE 20%( 1.6 X 0.85 X 0.8mm) Undertab SMD 1608-09 12 Ohm 125°C T/R