Продукція > AVX > F9H1A156KAA
F9H1A156KAA
F9H1A156KAA AVX
AVX-F9H-1604946.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 10V 10% 1206 ESR=3 Ohm AEC-Q200
на замовлення 3987 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F9H1A156KAA AVX
Description: CAP TANT 15UF 10% 10V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 150°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 10 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F9H1A156KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F9H1A156KAA F9H1A156KAA Виробник : KYOCERA AVX AVX-F9H.pdf.bak%20(removed%20marketa%20030321) Description: CAP TANT 15UF 10% 10V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 150°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 10 V