F9H1C226KBA
F9H1C226KBA Kyocera AVX
AVXC_S_A0011739191_1-2538149.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 16V 10% 1210 ESR=1.9 Ohm AEC-Q200
на замовлення 771 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 10% 16V 1411, Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.9Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 150°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Grade: Automotive, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 16 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції F9H1C226KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F9H1C226KBA F9H1C226KBA Виробник : KYOCERA AVX AVX-F9H.pdf.bak%20(removed%20marketa%20030321) Description: CAP TANT 22UF 10% 16V 1411
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.9Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 150°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Grade: Automotive
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V