Продукція > EPSON > FA-128 32.00M-A0AAAAU50REB
FA-128 32.00M-A0AAAAU50REB
FA-128 32.00M-A0AAAAU50REB Epson
fa-128_cn.pdf
Виробник: Epson
Crystal 32MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 10pF FUND 50Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Crystals FA-128 32.00M-A0AAAAU50REB: XTL 10PF+/-10PPM +/-10PPM-20~75C ESR=50 OHM DL=100uW BULK.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA-128 32.00M-A0AAAAU50REB FA-128 32.00M-A0AAAAU50REB Виробник : Epson Timing FA_128_en-931416.pdf Crystals FA-128 32.00M-A0AAAAU50REB: XTL 10PF+/-10PPM +/-10PPM-20~75C ESR=50 OHM DL=100uW BULK