Продукція > EPSON > FA-12840.000000MHZ10.0+10.0-10.0
FA-12840.000000MHZ10.0+10.0-10.0
FA-12840.000000MHZ10.0+10.0-10.0 Epson
fa-128_cn.pdf
Виробник: Epson
Crystal 40MHz ±10ppm (Tol) 10pF FUND 60Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
на замовлення 207 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 190
Відгуки про товар
Написати відгук