Продукція > F&F > FA-3HS-022
FA-3HS-022
FA-3HS-022 F&F
Category: Three Phase Inverters
Description: Automation module: Inverter; 2.2kW; 3x400VAC; 3x380÷400VAC; IN: 6
Operating temperature: -10...40°C
Inverter output voltage: 3 x 400V AC
Current rating: 5.1A
Max motor power: 2.2kW
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FA-3HS-022 F&F
Category: Three Phase Inverters, Description: Automation module: Inverter; 2.2kW; 3x400VAC; 3x380÷400VAC; IN: 6, Operating temperature: -10...40°C, Number of inputs: 6, Type of automation module: Inverter, Input 1 properties: rotational speed setting with signal 0...10V, 4...20mA, 0...20mA, Output frequency: 0...300Hz, Number of analog outputs: 1, Number of analog inputs: 1, Number of outputs: 2, Voltage between phases (for three phase system): 3 x 380...400V AC, Inverter output voltage: 3 x 400V AC, Current rating: 5.1A, Max motor power: 2.2kW, Additional functions: current shutoff; PID regulator; PLC function; remote control; RS485 communication output; under voltage protection, Manufacturer series: FA-3HS, The programming method: foil keypad, Mounting: for DIN rail mounting; for wall mounting.