Продукція > F&F > FA-3HX022
FA-3HX022
FA-3HX022 F&F
FA-3HXv.1.1.3_EN.pdf
Виробник: F&F
Category: One Phase Inverters
Description: Automation module: Inverter; Max motor power: 2.2kW; 5.8A; FA-3HX
Manufacturer series: FA-3HX
Current rating: 5.8A
Max motor power: 2.2kW
Type of automation module: Inverter
The programming method: operator panel
Additional functions: PLC function; remote control
Operating temperature: -10...40°C
Inverter output voltage: 3 x 400V AC
Voltage between phases (for three phase system): 3 x 400V AC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FA-3HX022 F&F
Category: One Phase Inverters, Description: Automation module: Inverter; Max motor power: 2.2kW; 5.8A; FA-3HX, Manufacturer series: FA-3HX, Current rating: 5.8A, Max motor power: 2.2kW, Type of automation module: Inverter, The programming method: operator panel, Additional functions: PLC function; remote control, Operating temperature: -10...40°C, Inverter output voltage: 3 x 400V AC, Voltage between phases (for three phase system): 3 x 400V AC.