Продукція > AIPULNION > FA10-220S12E2D4
FA10-220S12E2D4 AIPULNION
Виробник: AIPULNION
AC-DC Converter; Isolated; Singlel Output; 10W; 833mA; 12V; 4kV; 85~305VAC/100~430VDC; -40°C~75°C; EFF 82%; Similar to : LH10-23B12R2; CE certificate; FA10-220S12E2D4 DC FA10-220S12E2D4
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
AC-DC Converter; Isolated; Singlel Output; 10W; 833mA; 12V; 4kV; 85~305VAC/100~430VDC; -40°C~75°C; EFF 82%; Similar to : LH10-23B12R2; CE certificate; FA10-220S12E2D4 DC FA10-220S12E2D4, кількість в упаковці: 2 шт.