Продукція > AIPULNION > FA15-220S12F2D4
FA15-220S12F2D4 AIPULNION
Виробник: AIPULNION
AC-DC Converter; Isolated; Singlel Output; 15W; 1250mA; 12V; 4kV; 85~265VAC/120~380VDC; -40°C~75°C; EFF 84%; CE certificate; (=LH15-23B12R2); FA15-220S12F2D4 DC FA15-220S12F2D4
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
AC-DC Converter; Isolated; Singlel Output; 15W; 1250mA; 12V; 4kV; 85~265VAC/120~380VDC; -40°C~75°C; EFF 84%; CE certificate; (=LH15-23B12R2); FA15-220S12F2D4 DC FA15-220S12F2D4, кількість в упаковці: 2 шт.