Продукція > TDK > FA22C0G1H154JNU00
FA22C0G1H154JNU00
FA22C0G1H154JNU00 TDK
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.15uF C0G 5% RAD LS:5mm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук